KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Collage 7451181
nr 745 1181
Collage
Signerad Högström, Duke Ellington, ramens innermått: 49x34, (Har hängt på Stampen i Stockholm)
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 5 mars 2012
kl 19:28:08
5/3 19:23:42